izmir boks kursu

For Better Life...

Boks 

İki rakip arasında düzenlenen, sadece yumruk ile belden yukarı saldırı ve savunmaya dayanan amatör ya da profesyonel olarak katı kurallar çevresinde yapılan spor dalıdır. Güç, dayanıklılık ve cesaret isteyen boks, aynı zamanda fazla kalori yakmanıza da destek olur.

Birebir Boks Kursu

Profesyonel eğitmenler tarafından kişiye özel egzersiz programları hazırlanarak, antrenman süresince eğitmen ile bire bir uygulanmasıdır. Personal Trainer Boks eğitmenleri kişilerin farklı ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak için egzersiz planı hazırlarken standart programlardan farklı olarak; üyenin sağlık durumu, fizyolojik durumu, spor geçmişi, yaşam tarzı, ve alışkanlıkları dikkate alınarak, ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda egzersiz programı hazırlanır. Periyodik ölçümler, nabız ölçümleri ve testler yapılarak gelişim takip edilir. %100 başarı sağlar. 20 ders ve 30 ders seçenekleriyle hocalarımızdan özel ders alabilirsiniz.

 

Özel Grup Boks Kursları

İyi bir kondisyona sahip olmak için güçlü bir irade ve süreklilik oldukça önemlidir. İlk birkaç kondisyon çalışması ile geçirilecek dönemin ardından teknik ve taktik antrenmanlarına geçilir. Yüksek güç gerektiren Boks kurslari, fazla enerji harcatarak kalori ve yağ yakımını hızlandırır. Çalışmalarımız sertlikten uzak eğitim odaklıdır.

 

CARDIO BOKS KURSLARI

Cardio ağırlıklı bir derstir. Derste herhangi bir antrenman partneri ya da rakip yoktur, sadece torba ile çalışırsınız. Hoca, size torba üzerinde uygulayacağınız antrenman programını verir ve belirli bir süre içinde sizi yönlendirerek uygulamanıza yardımcı olur. Zaman aralıklarında torbadan ayrılıp, kondisyonu arttırmaya yönelik hareketler yaparak aktif dinlenmenizi de sağlar. Bu ders yüksek kalori harcamanızı sağlarken aynı zamanda yumruk ve tekme tekniğinizi düzeltip gücünüzün artmasını da sağlar.

KIDS BOKS KURSLARI (4-13 YAŞ)

Küçük yaşta başlanılan her spor branşı gibi Boks kursları hem fiziksel hem de psikolojik olarak çocuğunuzun gelişimine olumlu yönde katkı sağlar. Boks dersleri ile çocuklar fiziki olarak güçlenirken aynı zamanda sosyalleşebilir ve takım olarak çalışmanın disiplinini edinmiş olur.

 

WHITE Club  Boks derslerinde,  Yaş, cinsiyet, kondisyon durumu gibi özelliklere göre hazırlanan sıradan grup derslerini unutun. (İzmir boks salonu) Boks kulübü olarak eğitmenler gözetiminde en verimli egzersiz seçeneği olan Takım Antrenmanı, 8 kişiden başlayan özel grup derslerinde bireysel performansın takım ruhuyla özdeşleşerek yükseldiği farklı ve verimli bir deneyim sunar. Sertlikten uzak eğitimlerimiz  50 dakikalık özel eğitim ısınma, direnç ve kardiyo egzersizleri, esnemeyle tamamlanır. Temel egzersiz “Fundamentals”, Functional eğitimlerle, Fitness, Crossfit, Crossfight,  Boks, Kickboks , MMA,  Karma Do Sporları ile haftalık spor programınızı oluşturursunuz.

 

Boks kursu fiyatı ve ücretsiz deneme dersleri için lütfen bize ulaşın.

× Whatsapp