İzmir Crossfight

WHITE Club ailesi olarak amacımız; üyelerimizin daha bilinçli spor yapmalarını sağlamak ve gelişimlerini hızlandırarak sporu sadece aktivite olarak görmelerini değil, yaşam tarzı haline getirmelerine yardımcı olmaktır. Yetişmekte olan nesillere spor bilinci ve alışkanlığı kazandırmak, her yaş ve meslek grubundan insanların yaşamlarını zindeleştirmek için gerekli olan fiziksel ve zihinsel gelişim imkanlarını sağlamaktır.

Personal Traınıng Crossfight
Profesyonel eğitmenler tarafından kişiye özel egzersiz programları hazırlanarak, antrenman süresince eğitmen ile bire bir uygulanmasıdır. Personal Trainer, kişilerin farklı ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak için egzersiz planı hazırlarken standart programlardan farklı olarak; üyenin sağlık durumu, fizyolojik durumu, spor geçmişi, yaşam tarzı, ve alışkanlıkları dikkate alınarak, ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda egzersiz programı hazırlanır. Periyodik ölçümler, nabız ölçümleri ve testler yapılarak gelişim takip edilir. İçeride gördüğünüz tüm grup dersleri ile ilgili hocalarımızdan özel ders alabilirsiniz.

Personal Functional Body Building
Functional Body Building. 12 Haftalık bir süreç içerisinde, Gymnastic, Weightlifting ve Conditioning hareketlerini en temelinden başlayarak en üst seviyeye çıkarmayı amaçlayan bir derstir. Haftanın en az 4 günü katılım gerektiren bu ders, 12 haftanın sonunda doğru hareket etmenize, duruşunuzu düzeltmenize ve hareketlerde ustalaşmanıza yardımcı olur. Program seviyesi herkese uygundur. 12 haftalık süreç tamamlandığında tekrar yeni bir program başlayacaktır.

Personal Kickboxing
Birbirinden farklı iki farklı spor dalı olan Karate ve Muay Thai’nin bir araya gelmesi sonucu oluşturulmuş, güce ve teknik bilgiye dayanan bir dövüş sporudur. Hem yumruk hem tekme tekniği ile birçok spordan daha fazla enerji ve kalori harcamanızı sağlayıp hızlıca forma soktuğu için sıkça tercih edilen spor dalıdır.

Grup Cardio Kickboxing
Cardio ağırlıklı bir derstir. Derste herhangi bir antrenman partneri ya da rakip yoktur, sadece torba ile çalışırsınız. Hoca, size torba üzerinde uygulayacağınız antrenman programını verir ve belirli bir süre içinde sizi yönlendirerek uygulamanıza yardımcı olur. Zaman aralıklarında torbadan ayrılıp, kondisyonu arttırmaya yönelik hareketler yaparak aktif dinlenmenizi de sağlar. Bu ders yüksek kalori harcamanızı sağlarken aynı zamanda yumruk ve tekme tekniğinizi düzeltip gücünüzün artmasını da sağlar.


Personal Boxing
İki rakip arasında düzenlenen, sadece yumruk ile belden yukarı saldırı ve savunmaya dayanan amatör ya da profesyonel olarak katı kurallar çevresinde yapılan spor dalıdır. Güç, dayanıklılık ve cesaret isteyen boxing, aynı zamanda fazla kalori yakmanıza da destek olur.

Grup Cardio Boxing
İyi bir kondisyona sahip olmak için güçlü bir irade ve süreklilik oldukça önemlidir. İlk birkaç kondisyon çalışması ile geçirilecek dönemin ardından teknik ve taktik antrenmanlarına geçilir. Yüksek güç gerektiren Boxing Cardio, fazla enerji harcatarak kalori ve yağ yakımını hızlandırır. (izmir spor salonlari, izmir fitness, spor salonu, spor salonlari izmir, fitness, fitness salonu)


Personal Muay Thai Beginner
Muay Thai nedir? Yumruk, diz, dirsek ve tekmelerin kullanıldığı uzun yıllar ringlerde uygulanan etkili teknik, strateji, defans olgularının oluşturduğu sert bir dövüş sanatıdır. Muay Thai, insanın fiziksel anlamda üst düzey bir performans ve direnç kazanmasına, kendi vücut potansiyelini tanımasına ve esneklik anlamında da tüm vücudun günlük hayatta konsantrasyon sağlamayı öğrenmesine ve mücadele azmini yüksek seviyeye çıkarmasına yardımcı olur. ”Başlangıç” derslerinde temel teknik hareketlerine dayalı olarak ilerlenir. (izmir spor salonlari, izmir fitness, spor salonu, spor salonlari izmir, fitness, fitness salonu)

Mat Pilates
Vücudun genel sağlığını iyileştirmek amacı ile minder üzerinde yapılan zihin ve beden bütünlüğünü öngören, doğru nefes ve dengeyi birleştiren hareket sistemidir. Mat egzersizleri, tüm kas gruplarını çalıştırmaya yönelik çeşitli varyasyonlarda hareketler içerir. Derste top veya lastik gibi aparatlar hedeflenen kas gruplarını daha çok çalıştırılabilir. Konsantrasyon, merkez, kontrol, kesinlik, akıcılık ve nefes temellerine dayanarak güç ve denge üzerine çalışmalar sağlar. (izmir spor salonlari, izmir fitness, spor salonu, spor salonlari izmir, fitness, fitness salonu)

Gymnastics
Vücudu güçlendirmek ve çevikleştirmek amacıyla yapılan alıştırmalardır. Antrenmanlarda sıkça kullanılan hand stand push up/walk, ring/bar, muscle up, kipping butterfly pull up ve pistol squad gibi tüm hareketleri doğru ve etkili bir biçimde yapılmasını sağlayan bir derstir. (izmir spor salonlari, izmir fitness, spor salonu, spor salonlari izmir, fitness, fitness salonu)