Kurslarımız

Öne Çıkan Başlıca Kurslarımız

Fitness-Personal Trainer


Profesyonel eğitmenler tarafından kişiye özel egzersiz programları hazırlanarak, antrenman süresince eğitmen ile bire bir uygulanmasıdır.

Kickboks

Hem yumruk hem tekme tekniği ile birçok spordan daha fazla enerji ve kalori harcamanızı sağlayıp hızlıca forma soktuğu için sıkça tercih edilen spor dalıdır.

Boks

iki rakip arasında düzenlenen, sadece yumruk ile belden yukarı saldırı ve savunmaya dayanan amatör ya da profesyonel olarak katı kurallar çevresinde yapılan spor dalıdır.

MMA

MMA(mixed martial arts), “karma dövüş sanatları” olarak adlandırılmaktadır.
Crossfight

Güç, dayanıklılık, kuvvet ve interval antrenman sistemine dayalı, 5 temel savunma sanatı eşliğinde sağlıklı ve formda olmayı sağlayan bir branştır.Çocuk Karate (4-13 Yaş)

Özgüvene sahip bir birey olarak yetişmesini sağlar. Dikkat ve yoğunlaşma gelişir. Programlı olma alışkanlığı ve disiplin anlayışı kazanır. Enerji ve stresini atıp, kötü alışkanlıklardan uzak kalmasını sağlar.

Crossfit

CrossFit genel güç ve kondisyon programıdır. Tanımlanmış 10 temel fiziksel özelliğin gelişimini hedefler.
Çocuk Aikido (4-13 Yaş)

Hem teklik hem de birlik ilkelerini aynı anda uygulamalarını sağlar. Sadece kendine güvenir, kendiyle yarışır. Hedefi kendini geçmek, her geçen gün biraz daha gelişmek ve kendini tanımaktır.

Wing Tsun

Wing Chun Çince de kelime anlamı güzel bahar anlamına gelir. Wing Tzun bir savaş sanatıdır. Kesinlikle müsabakası olamaz. Çünkü kuralsızdır.

Çocuk Taekwondo (4-13 Yaş)

Taekwondo eğitimleri çocukların birbirine saygı, hoşgörü, kendi becerilerini fark etme, özgüven gibi bir çok yetisini geliştir.

BJJ Fundamentals

Jiu Jitsu çok teknik ve hissiyat açısından sonu olmayan bir spordur. Güce değil zamanlama ve tekniğe dayanır.

Krav Maga

Kendinizi fiziksel güce bağlı olmadan savunmayı öğretiyor, aynı zamanda fit bir vücut ve sağlıklı bir yaşam sağlıyor.

Self Defense

“Kişinin herhangi bir fiziksel saldırıya uğraması durumunda, mümkün olan her türlü imkanı kullanarak en kısa sürede ve en etkili şekilde kendini savunmasıdır.
Çocuk Kickboks (4-13 Yaş)

Küçük yaşta başlanılan her spor branşı gibi Kickboxing hem fiziksel hem de psikolojik olarak çocuğunuzun gelişimine olumlu yönde katkı sağlar.


Muay Thai

Muay Thai, insanın fiziksel anlamda üst düzey bir performans ve direnç kazanmasına, kendi vücut potansiyelini tanımasına ve esneklik anlamında da tüm vücudun günlük hayatta konsantrasyon sağlamayı öğrenmesine ve mücadele azmini yüksek seviyeye çıkarmasına yardımcı olur.

Cardio Kickboks

Cardio ağırlıklı bir derstir. Derste herhangi bir antrenman partneri ya da rakip yoktur, sadece torba ile çalışırsınız.Pilates Reformer

Vücudun genel sağlığını iyileştirmek amacı ile minder üzerinde yapılan zihin ve beden bütünlüğünü öngören, doğru nefes ve dengeyi birleştiren hareket sistemidir.

Çocuk Cimnastik (4-13 Yaş)

Vücudu güçlendirmek ve çevikleştirmek amacıyla yapılan alıştırmalardır. Antrenmanlarda sıkça kullanılan hand stand push up/walk, ring/bar, muscle up, kipping butterfly pull up ve pistol squad gibi tüm hareketleri doğru ve etkili bir biçimde yapılmasını sağlayan bir derstir.

Çocuk Dans (4-13 Yaş)

Daha mutlu ve kendini daha iyi ifade eden bireyler yetiştirmek için çocuklarınızı dans etmeye yönlendirin!Yoga

Temel yoga dersleri, fiziksel yoga uygulamasının yapı taşlarını oluşturan asamalar..