İzmir Muay Thai Kursu

White Club İzmir Muay Thai Kursu

WHITE Club ailesi olarak amacımız; üyelerimizin daha bilinçli spor yapmalarını sağlamak ve gelişimlerini hızlandırarak sporu sadece aktivite olarak görmelerini değil, yaşam tarzı haline getirmelerine yardımcı olmaktır. Yetişmekte olan nesillere spor bilinci ve alışkanlığı kazandırmak, her yaş ve meslek grubundan insanların yaşamlarını zindeleştirmek için gerekli olan fiziksel ve zihinsel gelişim imkanlarını sağlamaktır.

 

PERSONAL TRAINING MUAY THAI

Muay Thai Kursu, Profesyonel eğitmenler tarafından kişiye özel egzersiz programları hazırlanarak, antrenman süresince eğitmen ile bire bir uygulanmasıdır. Personal Trainer, kişilerin farklı ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak için egzersiz planı hazırlarken standart programlardan farklı olarak; üyenin sağlık durumu, fizyolojik durumu, spor geçmişi, yaşam tarzı, ve alışkanlıkları dikkate alınarak, ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda egzersiz programı hazırlanır. Periyodik ölçümler, nabız ölçümleri ve testler yapılarak gelişim takip edilir. İçeride gördüğünüz tüm grup dersleri ile ilgili hocalarımızdan özel ders alabilirsiniz.

Özel Grup Muay Thai

Muay Thai nedir? Yumruk, diz, dirsek ve tekmelerin kullanıldığı uzun yıllar ringlerde uygulanan etkili teknik, strateji, defans olgularının oluşturduğu sert bir dövüş sanatıdır. Muay Thai, insanın fiziksel anlamda üst düzey bir performans ve direnç kazanmasına, kendi vücut potansiyelini tanımasına ve esneklik anlamında da tüm vücudun günlük hayatta konsantrasyon sağlamayı öğrenmesine ve mücadele azmini yüksek seviyeye çıkarmasına yardımcı olur. ”Başlangıç” derslerinde temel teknik hareketlerine dayalı olarak ilerlenir.

 

Cardio Muay Thaı

Cardio ağırlıklı bir derstir. Derste herhangi bir antrenman partneri ya da rakip yoktur, sadece torba ile çalışırsınız. Hoca, size torba üzerinde uygulayacağınız antrenman programını verir ve belirli bir süre içinde sizi yönlendirerek uygulamanıza yardımcı olur. Zaman aralıklarında torbadan ayrılıp, kondisyonu arttırmaya yönelik hareketler yaparak aktif dinlenmenizi de sağlar. Bu ders yüksek kalori harcamanızı sağlarken aynı zamanda yumruk ve tekme tekniğinizi düzeltip gücünüzün artmasını da sağlar.

Kıds Muay Thaı (4-13 yas)

Küçük yaşta başlanılan her spor branşı gibi Kickboxing hem fiziksel hem de psikolojik olarak çocuğunuzun gelişimine olumlu yönde katkı sağlar. Kickboxing dersleri ile çocuklar fiziki olarak güçlenirken aynı zamanda sosyalleşebilir ve takım olarak çalışmanın disiplinini edinmiş olur.

 

İzmir Muay Thai Kursu fiyatları ve ucretsiz deneme dersleri için merkezimize danışınız.