Kb Kadın KB Mma Kravmaga Muaythai Winchun Hakkında

Kickboks savunma sporu sağlığınız için bir iki yumruktan çok daha fazlasını içermektedir. Bu sporu yaparken büyük bir ter dökeceksiniz. Döktüğünüz her ter size zindelik ,esneklik, hız ve çeviklik olarak geri dönecektir. Düzenli olarak yaptığınızda hem fiziksel hem zihinsel faydaları bulunmaktadır. Kendinizi savunmayı öğrenirken çok sıkı bir kardiyo ve günün bütün stresini atacağınız bir antrenman sizi bekliyor ! Dövüş sanatınızı icra ederken güçlü ve zinde bir beden elde edeceksiniz. 

KADIN  KİCKBOKS

Bu spor kardiyo ve gücün bir birleşimidir. Bu da vücudunuzu hızlı bir şekilde toparlamanıza yardımcı olur.  Sıkı bir vücut , kaslarınızın güçlenmesi ve en önemlisi kendinizi korumak için yapabileceğiniz en iyi spor ve dövüş dallarından biridir. Bütün kaslarınızı ve bedeninizi çalıştırdığı için çok hızlı kilo vermenize de yardımcı olmaktadır. Her olumlu geri dönüşü içeren bedensel faaliyettir. 

KRAV MAGA

Krav maga size dövüşme teknikleri sunar , nefsi müdafaa oyununda savaşmayı öğreneceksiniz ve basit yöntemlerle bu savaşın kazananı siz olacaksınız.

Krav maga kendinizi savunmak adına karşınızdakini analiz etmenizi sağlar , insan vücudunda hassas olan noktaları sizlere öğretir. Basit ve etkili bir savunma sporudur. Gelenekselden uzak içgüdüsel hareketler ve sınır tanımayan bir zihin kullanımı ile size pratiklik ve çeviklik sağlayacaktır.

MMA 

Karma dövüş sanatları anlamına gelen MMA sizlere sporun ve savunma sanatının en heyecan verici halini sunmaktadır. Dinamik yapısı ile hem ayakta hem de yerde size her tekniği öğrenmenizde yardımcı olacaktır. Savun , saldır ve mücadele et ! Bu üç kavramın her tekniğini sizlere öğreten geniş ve disiplinli bir branştır.

MUAY THAİ

Dövüşürken dans ettiğinizi hayal edin ! Muay thai iki sporcunun birbirine yumruk , dirsek ,diz ve tekmenin stand-up vuruş sporudur.

Tayland ordusunun savunma ihtiyacından doğan Muay Thai hem silahlı hem silahsız savaşmayı barındıran bir dövüş sanatıdır.

Gerçek bir esneklik , dinamiklik ve fiziksel güç kazandıran tam temaslı bir spordur.

WİNG SHUN

Hızlı yumruklar , hızlı ayak hareketleri , savunma ve saldırı ile rakiplerinizin dengesini bozun ! Bu dövüş sanatı sizin reflekslerinizi hızlandıracak. Hızlı düşünüp , hızlı karar alıp saniyeler içerisinde uygulayarak vücudunuzun merkez hattını korumanızı amaçlayan bir branştır.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir